ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Як і коли реконструюють громадську вбиральню в парку імені Шевченка

Суспільство 1861

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Відповідний проєкт вже затверджений.

Будівлю громадської вбиральні в парку імені Шевченка знесуть. На її місці з’явиться нова сучасна вбиральня. Відповідний проєкт вже готовий і пройшов експертизу.

«На даному етапі розроблено проєкт громадської вбиральні в парку імені Шевченка по вулиці Проскурівська 40-б. Наразі він отримав позитивний експортний висновок. Кошторисна вартість складає 2 мільйони 800 тисяч гривень. Нова вбиральня з'явиться на місці існуючого туалету, це буде одноповерхова будівля. Загальна площа забудови, згідно з проєктом, складає 143 метри квадратних. У вбиральні буде відповідна сантехніка, опалення, гаряче і холодне водопостачання. Для маломобільних груп населення буде обладнаний пандус та відповідно облаштовані кабінки. Буде облагороджена і ділянка навколо вбиральні. Там, згідно з проєктом, з'явився велопарковка, лавки та урни, також залишаться зелені насадження», - коментує юрисконсульт хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» Євгенія Смолієнко.


Графічний малюнок майбутнього фасаду будівлі. Фото: автора

Наразі підприємство готує документи для оголошення тендеру на виконання робіт. Планують почати будівництво вже восени цього року, а от коли завершать - поки не знають. Кажуть - це залежатиме від фінансування.

За словами начальниці відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Тетяни Циб на облаштування міської вбиральні цього року передбачили 750 тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую