ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Дорогу до Сатанова планують відремонтувати до кінця цього року

Суспільство 1994
На будівництво дороги до туристичного та курортного селища Сатанів планують виділити додаткове фінансування
На будівництво дороги до туристичного та курортного селища Сатанів планують виділити додаткове фінансування. Фото: з архіву

Очікується, що на ремонт буде виділено додаткове фінансування в обсязі близько 210 мільйонів гривень.

Ділянку дороги Р-48 Сатанів-Війтівці планують відремонтувати до кінця цього року. Про це повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації з посиланням на Офіс президента України.

Зазначається, що в межах оновлення дорожнього полотна цього річ ведуться ремонтні роботи на трасах, які ведуть до туристичних місць України. Зокрема, йдеться, не лише про автошляхи до курортів на Чорному та Азовському морях, а й про ділянки дороги на Хмельниччині.

«Коли ми були минулого тижня на Хмельниччині (3-4 червня область з офіційним візитом відвідав президент Володимир Зеленський - авт.), було вирішено, щоб траса, яка йде з Хмельницького до туристичного центру – Кам’янця-Подільського та Сатанова – була зроблена теж цього року, аби люди мали можливість мандрувати Україною», - цитує Хмельницька ОДА заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка.

«Зауважимо, що Постановою Кабінету Міністрів України №254 від 1 квітня 2020 року на поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільного шляху регіонального значення Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я загальною протяжністю 30 кілометірв було передбачено 240 мільйонів гривень. Cлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області розпочала проведення тендерних процедур на поточний середній ремонт дороги Р-48 на ділянці Сатанів-Війтівці протяжністю біля 40 кілометрів. Передбачається, що Кабінетом Міністрів України на ці цілі незабаром може бути виділено додаткове фінансування в обсязі близько 210 мільйонів гривень», - зазначають в Хмельницькій ОДА.

Нагадаємо, під час візиту президента на Хмельниччину Зеленському розповіли про дорогу до Сатанова та будівництво там парку для хижих тварин.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую