ye-logo.v1.2

ЗНО на Хмельниччині: скільки учасників набрало 200 балів

Суспільство 2059
На Хмельниччині 14 осіб набрали 200 балів на ЗНО
На Хмельниччині 14 осіб набрали 200 балів на ЗНО. Фото: pixabay.com

З'явились результати тестів.

У Хмельницькій область 14 учасників зовнішнього незалежного оцінювання написали тести на максимальний бал – 200. Про це повідомила головний спеціаліст обласного департаменту освіти Ніла Сопрук.

Без помилок ЗНО з математики написало 3 учасників, фізику – 3, англійську мову – 2, історію України – 2, біологію – 3, хімію – 1.

Як повідомляють у Міністерстві освіти та науки, цьогоріч учасники могли скласти тести з чотирьох навчальних предметів, серед яких два обов'язкові: українська мова і література та історія України чи математика, а два на вибір. Для вибору були запропоновані: біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

У міністерстві також відзначають, що у 2020, порівнюючи з минулим роком, суттєво побільшало 200-бальників - 447, а це більше на 63%, ніж минулого. Найбільше «відмінників» із математики — 142 особи. На другому місці — англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики, — 60, тоді як торік їх було лише 4.

Згідно із даними Українського центру оцінювання якості освіти, у 2019 на Хмельниччині лише троє учнів набрали максимальних 200 балів за тестування. Серед них двоє хмельничан, які складали англійську мову та хімію, й шепетівчанин – математику.

Читайте також: Додаткова сесія ЗНО: як та де проходить тестування

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую