ye-logo.v1.2

У Хмельницькому більше сотні відмінників отримали «золоті» та «срібні» медалі

Суспільство 5888

200-бальникам вручили сертифікати на 10 тисяч гривень.

Сьогодні, 31 липня, хмельницьким відмінникам на стадіоні «Поділля» вручали відзнаки за успішне завершення школи. Цьогоріч в обласному центрі майже 1600 випускників 11 класів, з них 138 мають «золоті» і 41 «срібні» медалі. Окрім того, четверо хмельничан написали ЗНО на максимальні бали. Вони отримали заохочувальних 10 тисяч гривень.

«Цього року ми вирішили крім моральної підтримки надавати матеріальну тим, хто працює над собою, навчається, показує найкращі результати. У нас є троє учнів, які склали ЗНО на 200 балів і вони отримають по 10 тисяч гривень з бюджету міста. Ще один випускник має такий бал із двох предметів, тому йому вручили сертифікат на 20 тисяч гривень», - розповідає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Золоті" медалі отримало більше сотні учнів
У 2020 році в обласному центрі майже 1600 випускників 11 класів
Грошові сертифікати вручили 200-бальникам
Юрій Ярош написав на 200 балів ЗНО з математики та фізики

 

Додає, що фінансова підтримка вперше і зберігатиметься у наступні роки. Таким чином, дітей мотивуватимуть активно навчатись і демонструватимуть, що знаннями можна заробляти навіть у 17 років. Олександр Сергійович каже, довго вагались проводити свято для дітей чи ні. Але потім вирішили, що за свої успіхи вони заслуговують його, адже у 2020 році значно більше медалістів, ніж минулого року ("золотих" - 90, "срібних" - 58).

Одинадцятикласникам дозволити святкувати випуск
Діти на стадіоні дотримувались дистанції
Цьогоріч медалістів у Хмельницькому значно більше ніж минулоріч
Деяких уже ексшколярів сьогодні чекає випускний вечір
Міський голова зазначив, що грошові премії 200-бальникам продовжуватимуть вручати

«Нарешті ми дочекалися цього дня і отримуємо «золоті» медалі, — зазначила учениця Хмельницької СЗШ №14 Аліна Гуменна. - Позаду ЗНО. Я здавала українську та англійську мови, історію України. Результатом своїм задоволена і планую вступати до львівського вишу на перекладача».

Медалістка зізнається, що до сьогоднішнього свята довго готувалась, але, каже, що головне морально налаштуватись на свято і радіти отриманій відзнаці та можливості відсвяткувати випуск із класом.

Читайте також: ЗНО на Хмельниччині: скільки учасників набрало 200 балів

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую