ye-logo.v1.2

Голова Хмельницької ОДА звернувся до хмельничан: «Не розслаблятися»

Суспільство 2138
Дмитро Габінет, голова Хмельницької облдержадміністрації
Дмитро Габінет, голова Хмельницької облдержадміністрації. Фото: з архіву

Дмитро Габінет висловив свою стурбованість ситуацією з поширенням COVID-19 у місті.

Останніми днями на Хмельниччині відбувається стрімке зростання кількості інфікованих COVID-19. Про це сьогодні, 31 липня, заявив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Турбує місто Хмельницький. Тому окремо хочу звернутися до мешканців міста Хмельницького: «Не розслаблятися», - заявив Дмитро Габінет. – Щодня ми констатуємо суттєве зростання. Наприклад, з 24.07 по 30 число кількість хворих на території міста Хмельницького збільшилася на 35 осіб. Це значна кількість».

Нагадаємо, сьогодні в ОДА повідомили про нові 14 випадків, із 7 інфікованих – мешканці Хмельницького. Всього ж з початку пандемії в Хмельницькій області зареєстровано 1159 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Дмитро Габінет нагадав, що відзавтра, 1 серпня, діятиме нова постанова Кабміну щодо адаптивного карантину, коли в залежності від епідемічної ситуації у регіонах, будуть діяти різні обмеження, адже встановлюватимуться «червоний», «помаранчевий», «жовтий» і «зелений» рівні небезпеки поширення COVID-19.

«Ми бачимо, що поведінка людей, саме те, що вони розслабилися, сприяє тому, що COVID-19 передається інтенсивніше, - сказав голова Хмельницької ОДА. – Ми наближаємося до осені, не забуваємо, що ситуація з респіраторними захворюваннями погіршуватиметься, і це нормальна ситуація щороку. Тому давайте зробимо усе, щоб до ситуації з нашими «традиційними» захворюваннями, не додалася ситуація з COVID-19».

Читайте також: Що означає для Хмельниччини «помаранчевий» рівень адаптивного карантину

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую