ye-logo.v1.2

Народжені у липні: як у Хмельницькому називали дітей

Суспільство 6276
Світ побачили 166 хлопчиків та 130 дівчаток
Світ побачили 166 хлопчиків та 130 дівчаток. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Минулого місяця в обласному центрі народилися дві двійні.

Протягом липня у Хмельницькому було зареєстровано 296 немовлят. Це на 61 малюка більше, за народжених у червні. Зокрема світ побачили 166 хлопчиків та 130 дівчаток. У двох сім’ях з’явилися двійнята. Про це сайту «Є» повідомила заступник начальника Хмельницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тетяна Доброріз.

Найпопулярнішими іменами, якими називали своїх новонароджених дітей мешканці обласного центру у липні стали Соломія, Софія, Дарина, Марія, Єва, Анна, Мія, Злата, Дмитро, Матвій, Іван, Владислав, Артем, Максим та Данило.

Проте, є батьки, які до вибору імен своїм малюкам підійшли з особливим креативом. Так, у Хмельницькому з’явилися Данелія, Маріанна, Тіна, Лев, Даніслав та Теодор. Не обійшлося й без екзотики. До прикладу, дівчаток ще називали Сіона, Агнія, Сільвія, Ніколетта, а хлопчиків – Дамір, Емін, Маріам, Деніз, Сулейман, Мурат.

До слова, новоспечені батьки продовжують користуватися інноваційним сервісом «єМалятко», який запрацював у травні. З моменту запровадження проєкту у Хмельницькому послугою скористалися 64 батьків. У липня 41 сім’я через даний сервіс отримала 237 послуг.

Читайте також: Замість «пакунку малюка» - гроші: коли послуга може змінитись

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую