ye-logo.v1.2

Президент призначив п'ять суддів на Хмельниччині: хто вони

Суспільство 7571
Призначено п
Призначено п'ятеро суддів для Хмельниччини. Фото: з архіву

Працюватимуть служителі Феміди у районних та міськрайонних судах.

Учора, 5 серпня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення суддів. Серед декількох десятків служителів Феміди, є і ті, які працюватимуть у Хмельницькій області.

Суддею Дунаєвецького районного суду призначено Олексія Сосну, Старокостянтинівського районного суду - Олега Лугового, Старосинявського районного суду - Світлану Гринчук, Хмельницького міськрайонного суду - Олександра Дзюбака, суддею Новоушицького районного суду - Аліну Олійник.

До призначення усі вони мали б прозвітувати про власні доходи та статки за 2019 рік як кандидати на посаду перед Національним агентством з питань запобігання корупції. Більшість так і зробили.

Наприклад, Олег Луговий до підписання указу президентом, згідно із декларацією, був помічником судді Хмельницького міськрайонного суду. У документі вказано, що він має квартиру у Хмельницькому, земельну ділянку в селі Новосеменів Білогірського району і у спільній власності з батьками квартиру в селищі Денисівка Білогірського району. Разом із дружиною безоплатно користується будинком площею 429,2 квадратних метрів в обласному центрі, який належить, ймовірно, матері. У судовій адміністрації Олегу Михайловичу торік нарахували 236 924 гривень, ще близько 20 000 гривень мав доходу від надання майна в оренду, на рахунках у банку зберігав 10 010 гривень.

Дружина новопризначеного судді має земельну ділянку в селі Хорошів Білогірського району, будинок і нежитлове приміщення у Хмельницькому, два причепи до трактора. За основним місцем роботи у фермерському господарстві їй нарахували 37 722 зарплати, за сумісництвом в іншому фермерському господарстві – 28 548 гривень. Також у 2019 році мала соціальної допомоги від цих господарств понад 70 000 гривень та соцдопомоги по народженню дитини – 3 440 гривень. Окрім того, готівкою зберігала Марина Лугова 17 500 доларів та 5 000 євро. 

Помічником суді також був і Олександр Дзюбак, однак працював він у Хмельницькому апеляційному суді. У його власності немає ніякого рухомого чи нерухомого майна, однак разом із дружиною та дочкою має право користуватися квартирою у Хмельницькому (власник третя особа)і зареєстрований у батьківський квартирі в Дунаївцях. Також, має право користуватись автомобілем «Fiat Doblo», яким володіє, ймовірно, батько суді. На посаді помічника Олександру Васильовичу нарахували 320 385 гривень зарплати.

Дружина, Ольга Дзюбак, разом із донькою має частку власності квартири у Хмельницькому, і у 2019 році отримала 10320 гривень допомоги при народженні дитини. Разом із чоловіком зберігала 80 000 гривень готівкою.

Суддя Світлана Гринчук до призначення у Старосинявський районний суд обіймала посаду заступника керівника апарату Новоушицького районного суду. За інформацією із декларації, вона володіє по земельній ділянці в селах Березівка та Куражин Новоушицького району, квартирою у Хмельницькому. У судовій адміністрації їй нарахували у 2019 році 427 547 гривень зарплати.

Чоловік судді, Віктор Гринчук, декларує квартиру і гараж в Новій Ушиці, нежитлове приміщення в обласному центрі, домоволодіння та чотири земельних ділянки в селі Куражин Новоушицького району. Серед транспортних засобів – «ВАЗ 21061», «TOYOTA RAV4» (користується дружина), саморобний причіп і право користування на «ВАЗ 2103».Торішній дохід Віктора Миколайовича складався із нарахованої зарплати в «Укрпошті» 16 311 гривень та зарплати в управлінні фінансів Новоушицької РДА – 167 070 гривень.

У тому ж Новоушицькому суді працювала до призначення і Аліна Олійник. Вона була помічником голови суду. Згідно із декларацією, суддя має земельну ділянку в селі Зелені Курилівці Новоушицького району, частку квартири у Новій Ушиці. Разом із сім'ю має право користуватись квартирою в селищі Загродське Новоушицького району, будинком в селі Цівківці та будинком і двома ділянками в Новій Ушиці. У судовій адмінстрації їй нарахували торік 103 401 гривню зарплати, також мала 52 817 гривень допомоги по безробіттю.

Чоловік суді має земельну ділянку в селі Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району, частку квартири в селищі Загродське Новоушицького району та право користування на авто «Hyundai Tucson»,власником якого є інша особа. Працює Олександр Олійник у Нацполіції області, де торік йому нарахували 181 573 гривні зарплати.

Ще один новопризначений суддя – Олексій Сосна. Однак його декларації, як кандидата на посаду суді, на сайті НАЗК не розміщено.

Читайте також: Президент призначив суддю Хмельницького міськрайонного суду

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую