ye-logo.v1.2

«Центральні садиби» та філії: чи будуть РДА в ліквідованих районах

Суспільство 2838
Голова ОДА Дмитро Габінет розповів про робочу концепцію існування райдержадміністрацій, яку розглядають
Голова ОДА Дмитро Габінет розповів про робочу концепцію існування райдержадміністрацій, яку розглядають. Фото: з фейсбук-сторінки Ярмолинецької РДА

Хмельницька ОДА запропонувала своє бачення в цьому напрямку.

Після укрупнення районів, яких на Хмельниччині буде 3 замість 20-ти – Шепетівський, Хмельницький та Кам’янець-Подільський, в обласній державній адміністрації напрацьовують пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів та чисельності працівників. Які вони – сьогодні розповів під час брифінгу голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.

«Ми направили лист до Міністерства розвитку громад та територій, де нами було запропоновано своє бачення. Зокрема, зазначу, що функції, які, скоріше за все, будуть залишені за районними і обласними державними адміністраціями, будуть стосуватися трьох основних напрямків – координації діяльності територіальних підрозділів центральної виконавчої влади, виконанні різноманітних державних регіональних і цільових програм та третій напрямок це контроль за діяльністю органів самоврядування в об’єднаних територіальних громадах. Саме в цих напрямках і ведеться робота щодо розробки тих чи інших пропозицій», - каже Дмитро Габінет.

І зазначає, що Хмельницька ОДА запропонувала свої напрацювання в цьому напрямку.

«За концепцією, яка розглядається нами, в області буде існувати три райдержадміністрації – в Шепетівці, Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, де буде так звана «центральна садиба» (поки це робоча назва), і будуть філії або відокремлені підрозділи в тих районах, які раніше існували. Це будуть представництва райдержадміністрацій, котрі виконуватимуть певні функції, пов’язані з архівною справою, наданням певних послуг за потреби тощо…», - каже пан Габінет.

Щодо чисельності працівників, то пропонують варіант для «центральної садиби» 96 осіб, для представництв в колишніх райцентрах – від 14 до 20.

«Але поки це робочі варіанти, які обговорюються», - зазначив очільник ОДА.

Читайте також: Нові райони: навіщо потрібні зміни та як вони вплинуть на пересічного українця.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую