ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький суд виправдав водія маршрутки звинуваченого у порушенні карантину

Суспільство 1177
Водій каже, що йому довелося перевозити «стоячих» пасажирів, бо вони не хотіли покидати маршрутку
Водій каже, що йому довелося перевозити «стоячих» пасажирів, бо вони не хотіли покидати маршрутку . Фото: ілюстративне з архіву редакції

Правоохоронці склали на нього адмінпротокол за перевезення «стоячих» пасажирів.

Про це свідчить постанова Хмельницького міськрайонного суду, винесена 7 серпня. Згідно з її текстом, у порушенні карантину правоохоронці звинуватили місцевого жителя, який працює водієм у товаристві з обмеженою відповідальністю «Рембуд-Транс». Вранці 24 липня він курсував на мікроавтобусі «Mersedes Benz Sprinter 313» за маршрутом «Аліса-Сілістра». Коли водій їхав проспектом Миру, поліцейські виявили, що він перевозить понад норму людей. Тобто у громадському транспорті були присутні «стоячі» пасажири. Як доказ, патрульні навели суду відеозапис з нагрудних камер, який зафіксував факт адміністративного правопорушення.

На думку правоохоронців, водій порушив постанову Кабміну щодо запобігання COVID-19. У ній прописано, що у громадському транспорті кількість пасажирів має відповідати кількості сидінь. Відповідно на чоловіка склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

У залі суду обвинувачений підтвердив факт правопорушення. Він пояснив, що перевозив пасажирів понад встановлену кількість, адже ті не хотіли виходити зі салону маршрутки й не реагували на зауваження. Щоб дотриматися графіку руху, водій був змушений рушити далі.

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд врахував визнання водієм своєї провини та його щире каяття. Тому орган правосуддя постановив звільнити чоловіка від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Наразі постанова не набула остаточної законної сили й може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Хмельницький суд має застосувати до блогера Квадрата примусовий привід

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую