ye-logo.v1.2
2 Жовтня, 2020

Не вніс у декларацію квартиру та кредит: хмельницькому патрульному повідомлено про підозру

Суспільство 914
Слідством встановлено, що у декларації за 2016 рік патрульний умисно не вніс об\'єкт нерухомості, що належить йому на праві приватної власності
Слідством встановлено, що у декларації за 2016 рік патрульний умисно не вніс об'єкт нерухомості, що належить йому на праві приватної власності. Фото: автора

Два роки поспіль правоохоронець умисно не вносив відомості до декларації про житло та кредит.

Інспектора роти батальйону Управління патрульної поліції в Хмельницькій області підорюють у поданні недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» (ст. 366-1 КК України). Про це повідомили на сайті територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

«Слідством встановлено, що у декларації за 2016 рік патрульний умисно не вніс об'єкт нерухомості, що належить йому на праві приватної власності, вартість якого складає 362 500 гривень, а також кредит у сумі 72 500 доларів», - повідомляють у ДБР.

Також зазначають, що при поданні декларації наступного року правоохоронець знову не вніс зазначені відомості. Такі дії унеможливили здійснення контролю за доходами та видатками декларанта уповноваженими державними органами.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2 500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Хмельницької області, оперативний супровід – Хмельницьке управління ДВБ Нацполіції.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую