ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

У кого краще: в Хмельницькому шукають зразковий під'їзд, будинок та двір

Суспільство 1941 1
Метою конкурсу «Хмельницький – наш дім» є поліпшення благоустрою міста
Метою конкурсу «Хмельницький – наш дім» є поліпшення благоустрою міста. Фото: автора

В обласному центрі триває конкурс «Хмельницький – наш дім».

У Хмельницькому триває прийом заявок для участі у конкурсі на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім», присвячений Дню міста. Усі бажаючі зможуть подавати свої заявки до 15 вересня.

«Метою конкурсу «Хмельницький – наш дім» є поліпшення благоустрою міста. Ми хочемо залучити жителів міста до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій», - повідомили у пресслужбі міськради.

Традиційно конкурс відбуватиметься у семи номінаціях:
• «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста;
• «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків»;
• «Будинок зразкового утримання»;
• «Кращий під’їзд»;
• «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків;
• «Кращий благоустрій приватної садиби»;
• «Краща вулиця у приватному секторі».

Участь в конкурсі можуть брати підприємства, установи, організації, управляючі муніципальні компанії, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

За результатами конкурсу переможці у кожній номінації отримають дипломи та подарунки від міської ради. Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста Хмельницького, 26 вересня.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 65-03-35. Заявки від номінантів подавати на електронну адресу: org_control@khm.gov.ua.

Читайте також: У Хмельницькому оголосили конкурс на посади директорів трьох шкіл

Коментарі:

Сергей 15.08.2020 20:26

Для подобных конкурсов британские учёные давно вывели надёжную формулу, позволяющую с легкостью определить победителя. Нужно перемножить три определённых числа, и у кого произведение больше — тот двор выиграл. Первое число — количество старых автопокрышек, использованных при украшательстве двора. Второе число — общее количество графических элементов, использованных при раскрашивании покрышек (тонких линий, широких полос, цветочков и т. п.). И третье число — общее количество различных цветов и оттенков красок, использованных при раскрашивании. Конкурсная комиссия, обязательно примите к сведению!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую