ye-logo.v1.2

У Хмельницькому оголосили конкурс на посади директорів трьох шкіл

Суспільство 2684
Керівників шукають у НВК № 4, НВО №28 та СЗОШ №19
Керівників шукають у НВК № 4, НВО №28 та СЗОШ №19. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

На крісла керівників претендують 11 осіб.

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголосив конкурс на посади директорів трьох навчальних закладів міста. Керівників шукають у НВК № 4, НВО №28 та СЗОШ №19.

«Конкурс по 4-ій та 28-ій школі вже відбувався, однак кандидати були відхилені конкурсною комісією. Тому ми були змушені провести повторний відбір. Щодо 19-ої школи, то контракт чинного директора закінчується 10 вересня, тому, згідно з процедурою, ми теж оголосили конкурс на цю посаду», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

Завтра, 11 серпня, відбудеться перше засідання комісії, на якій буде розглянуто документи претендентів на участь у конкурсі. Відомо, що на крісло керівника НВК № 4 та СЗОШ №19 претендує по чотири особи. За посаду директора НВО № 28 «боротимуться» три претенденти.

«Після конкурсного відбору, який складається з трьох етапів, ми знатимемо прізвища переможців. Сподіваюся, що до початку навчального року, усі школи міста матимуть своїх керівників», - каже Надія Балабуст.

Нагадаємо, цього року у 25 директорів шкіл Хмельницького закінчилися контракти. Другого липня конкурсна комісія визначила сімох керівників. Третього липня, слухання претендентів продовжилися і було обрано ще вісім очільників. Восьмого липня стали відомо імена ще восьми керівників. Виступи претендентів на посаду керівника НВО №28 та НВК №4 заслухала комісія, однак відхиливши кандидатури, визнала конкурс таким, що не відбувся.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую