ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Байкери "Мотопробігу єдності" проїхали Хмельницьким

Суспільство 2428
Мотопробіг триватиме два тижні
Мотопробіг триватиме два тижні. Фото: автора

Із собою мотоциклісти везуть два стяги.

Днями в Ужгороді вчетверте стартував традиційний «Мотопробіг єдності». Його учасники за 14 днів мають проїхати через всю Україну. Таким чином байкери хочуть показати цілісність країни та єдність моторуху.

Щороку маршрут мотопробігу збільшується. У 2020 його учасники планують відвідати 54 міста України. У кожній області учасників пробігу зустрічають і супроводжують місцеві байкери, які, за бажанням, долучаються до подальшого маршруту.

Сьогодні, 23 липня, байкери в рамках всеукраїнської акції заїхали у Хмельницький. Кілька десятків мотоциклістів зупинилися на майдані Незалежності.

«Мотопробіг присвячується єдності всіх міст нашої країни. Він проводиться щороку. Це вже традиція. З кожним роком кількість учасників збільшується. Долучаються байкери з різних областей. У кожному місті хтось приєднується, - розповідає хмельницький байкер з клубу «Hot Heads» Денис Слободанюк. - Ми зустріли учасників пробігу на межі нашої області з Тернопільською і проводимо їх до Вінницької області. Там вони заночують і вранці відправляться далі».

Мотоциклісти зупинились на майдані Незалежності.
Кілька десятків мотоциклістів проїхали вулицями міста.
Забіг проходить вчетверте.
Цього року маршрут пролягає через 54 міста України.
Триватиме мотопробіг два тижні.

Із собою мотоциклісти везуть державний і кримськотатарський стяги. У кожному місті на прапорах з’являються нові підписи. Як розповідає учасник пробігу Володимир Кобилинський, який долає весь маршрут, прапор України залишається в Хортиці на вежі фортеці і висить до наступного року, а кримськотатарський прапор передають татарській спільноті на Чонгарі.

«На Хортиці ми оновимо прапор нашої країни, який встановили торік. Він висітиме до наступного року. А як тільки ми зможемо заїхати в Крим, ті прапори всі поїдуть в Крим. Там є підписи зі всіх міст, які ми проїджаємо під час мотопробігу», - говорить мотоцикліст.

64-річний Володимир Кобилинський вже не вперше долає весь маршрут.
Байки учасників пробігу прикрашені прапорами та українською символікою.
Хмельничани активно розглядали та фотографувалися біля залізних коней.
Після Хмельниччини мотоциклісти вирушили на Вінничину.

Байкер Володимир Кобилинський у «Мотопробігу єдності» бере участь не вперше. Хоча проживає в Овручі на Житомирщині, стартував він в Ужгороді. У дорозі вже третю добу, однак 64-річний мотоцикліст заявляє: їхати на далекі відстані не важко, якщо це те, що ти любиш та поважаєш.

У Хмельницькому байкери затрималися на годину. Відпочивши та зробивши кілька фото на пам’ять, рушили далі на Вінничину. Закінчиться ж мотопробіг 2 серпня – на острові Хортиця.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую