ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Зсув грунту в Хмельницькому: як змінилася ситуація за добу

Суспільство 6363
У міській раді кажуть, що загрози руйнування будинку немає
У міській раді кажуть, що загрози руйнування будинку немає. Фото: з архіву

Учора людям пропонували заночувати в готелях.

Ситуація біля будинку в Хмельницькому на вулиці Кармелюка 4/2, що в мікрорайоні Озерна, де вчора стався зсув грунту, контрольована. Про це сайту «Є» розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко. За його словами, за ніч не сталося нічого такого, що могло б погіршити ситуацію.

«Наразі все спокійно. Жодних нових зсувів не було. Роботи, з укріплення прибудинкової території, які вчора були проведені, дали результат і нових руйнувань протягом останньої доби немає. Наразі роботи з укріплення продовжуються. Сьогодні тут трамбують грунт, продовжується будівництво підпірної стінки і роботи з облаштування дренажної системи будинку, відсутність якої якраз стала однією з причин зсуву», - прокоментував ситуацію Андрій Бондаренко.

Також він зазначив, що мешканці багатоповерхівки не скористалися запропонованою вчора пропозицією на деякий час поселитися в готелях, хоч їх очікували автобуси та були заброньовані номери.

«Ми вчора пояснили людям, що загрози руйнування будинку немає. Частина мешканців роз’їхалися по родичах, частина залишилася ночувати в будинку. Перебратися до готелів бажаючих не знайшлося», - каже Андрій Євгенович.

Також заступник міського голови зазначив, що у справі руйнування прибудинкової території буде проводитися розслідування, аби притягнути винних до відповідальності.

«Вже сьогодні я підписав заяви про злочин до поліції та прокуратури щодо невиконання державних будівельних норм під час будівництва будинку, які могли спричинити загрозу життю та безпеці людей», - каже Андрій Бондаренко.

Він уточнив, що мова йде саме про вже заселений будинок, біля якого стався зсув грунту.

Нагадаємо, учора 19 серпня, в Хмельницькому на вулиці Кармелюка 4/2, що в мікрорайоні Озерній, стався зсув грунту поблизу багатоповерхівки. Люди почули потужний шум о четвертій ранку. У будівлі люди живуть, орієнтовно, чотири роки. Останнім часом поряд почали зводити ще один будинок. Саме між котлованом майбутнього будинку і багатоповерхівкою і зсунулася земля. У ситуації будівельники звинувачували одне одного.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую