ye-logo.v1.2

Порушення карантину на «My Fest»: чому перенесли судове засідання

Суспільство 751
На думку правоохоронців, під час пінної вечірки на «My Fest» сталося порушення карантинних заходів
На думку правоохоронців, під час пінної вечірки на «My Fest» сталося порушення карантинних заходів. Фото: з архіву редакції

Сергій Ремез каже, що на молодіжному фестивалі намагалися уникнути порушень.

Сьогодні, 26 серпня, Хмельницький міськрайонний суд мав розглядати справу щодо можливого порушення карантинних заходів на фестивалі «My Fest». До адміністративної відповідальності правоохоронці вирішили притягнути начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергія Ремеза. Однак нинішній розгляд справи перенесли. Як пояснили у суді, відповідне клопотання подав обвинувачений. Кореспонденти сайту «Є» поцікавилися думкою Сергія Ремеза щодо цієї справи та перенесення судового засідання.

За словами Сергія Ремеза, клопотання про перенесення судового засідання він подав, адже нині триває збір доказів. Зокрема, суду мають показати, що було зроблено, щоб не допустити порушення карантинних обмежень.

«Ми зробили все можливе, щоб забезпечити належні заходи безпеки. Проте наприкінці фестивалю мала місце певна колізія. Ми побачили, що ситуація стала неконтрольованою, та припинили захід задовго до його завершення, — пояснює Сергій Ремез. — Звісно, остання слово залишається за судом. Я до цього ставлюся з розумінням, як до робочого моменту».

На момент написання матеріалу дати наступного засідання поки не призначили.

Нагадаємо, фестиваль «My Fest» проходив у Хмельницькому 12 серпня у Міжнародний день молоді. На території Молодіжного парку впродовж дня почергово діяло близько десяти тематичних локацій. Щоб не допустити скупчення людей, організатори фестивалю розмістили музичну сцену на острові Кохання посеред Південного Бугу.

Однак все ж правоохоронці зафіксували можливе порушення карантинних заходів. Як пізніше повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області, порушення виявили під час проведення пінної вечірки, яка проходила наприкінці «My Fest». Відповідно на начальника міського управління молоді та спорту Сергія Ремеза склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Якщо суд доведе його провину, йому як посадовій особі може загрожувати від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень штрафу.

Читайте також: Уряд хоче вчергове продовжити карантин на всій території України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую