ye-logo.v1.2

На Хмельниччині у деяких містах відтермінували проходження медоглядів

Суспільство 1217
Медичні огляди перенесли
Медичні огляди перенесли. Фото: pixabay.com

Таке рішення прийняли через підвищену захворюваність на COVID.

У Волочиську та Нетішині відтермінували обов’язкові проходження медогляду перед початком навчального року. Про це повідомили виконавчі комітети цих міст на сторінках у фейсбуці.

«На даний час комісією ТЕБ та НС у Волочиській міській раді, у зв’язку зі збільшенням випадків діагностування COVID у Волочиську, вирішено відтермінувати строки проходження медичних оглядів для учнів шкіл та вихованців дитячих садочків. Простими словами – медогляд для дітей переноситься», - написали на сторінці у фейсбуці Волочиської міської ради.

Схожого змісту оголошення розміщене і на сторінці у фейсбуці виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

«У зв’язку з підвищенням захворюваності гострою респіраторною хворобою COVID-19 на території Нетішинської міської ОТГ, відповідно до рішення позачергового засідання Нетішинської міської комісії з питань ТЕБ І НС, тимчасово призупинено проходження медичних оглядів дітей для відвідування ДНЗ, загальноосвітніх навчальних закладів, Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та ін., а також проходження медичних оглядів працівників закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів, Нетішинського професійного ліцею, закладів культури», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на вечір 27 серпня на Хмельниччині зареєстровано 2198 лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19. Зокрема, у Нетішині 117 випадків, 32 лікується (6 стаціонарно), 84 одужали, 1 летальний, а у Волочиському районі - 92 випадки, 74 лікується (7 стаціонарно), 16 одужали, 2 летальних.

Читайте також: 

Один з районів Хмельниччини перевели в «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки

Через COVID-19 не всі навчальні заклади області відновлять роботу 1 вересня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую