ye-logo.v1.2

Коли у Хмельницькому запрацює система електронної оплати за проїзд

Суспільство 1699
Хмельницьких пільговиків просять користуватися Е-квитками у тролейбуса
Хмельницьких пільговиків просять користуватися Е-квитками у тролейбуса. Фото: ілюстративне з архіву

Наразі вона працює у тестовому режимі.

Впродовж двох місяців у Хмельницькому комунальний транспорт повністю перейде на використання валідаторів та електронних квитків для осіб пільгової категорії. Про це Суспільному сказав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, в обласному центрі продовжують тестувати валідатори у громадському транспорті. Додає, що це робиться для того, аби перевірити роботу системи та визначити кількість пільговиків, які користуються комунальним транспортом.

«В разі, коли 80% пільгових категорій хмельничан, отримають електронні квитки, систему запустять повністю. Орієнтовно це відбудеться впродовж двох місяців», - каже Андрій Бондаренко.

Чиновник пояснює, за цей період часу ті, хто ще не отримав е-квиток, мають звернутися в управління соціального захисту населення і отримати його.

«Питання з тими, хто приїжджатиме до Хмельницького, на законодавчому рівні не врегульоване. З бюджету міста ми будемо відшкодовувати перевізникам за перевезення пільгових категорій лише хмельничан. Всі інші матимуть можливість придбати разовий квиток у водія чи кондуктора», - додає чиновник.

Нагадаємо, громадяни пільгових категорій отримують картку безкоштовно без коштів на рахунку. Після запуску роботи валідаторів, решті громадян доведеться її купувати та перераховувати на баланс кошти. Обладнати валідаторами планують весь громадський транспорт міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую