ye-logo.v1.2

Де і коли прощатимуться з Сергієм Скоробагатим

Суспільство 4040
Серце Сергія Скоробагатого зупинилося на 58 році життя
Серце Сергія Скоробагатого зупинилося на 58 році життя. Фото: з архіву

Хмельничани в соцмережах висловлюють свої співчуття родині Сергія Олександровича.

Активіста, «рухівця», отамана Хмельницького окремого козацького куреня імені Івана Нечая Сергія Скоробагатого, серце якого зупинилося 31 серпня, поховають 2 вересня.

Як повідомила дружина Сергія Олександровича Марина Маліновська на своїй сторінці у Фейсбуці, Прощання відбудеться 2 вересня з 10.00 до 12.00 в будинку міської ритуальної служби, що на вулиці Толстого. Поховають Сергія Скоробагатого на міському кладовищі.

Зі вчорашнього вечора, коли стало відомо про раптову смерть активного учасника громадсько-політичного життя Хмельниччини, у соцмережах люди висловлюють свої співчуття родині, згадують і про Сергія Скоробагатого. «Пішов з життя справжній патріот України, людина з великим серцем, яка була щирою у всьому, Сергій Скоробогатий, я сумую за тобою», - написала дружина Марина Маліновська.

Колишній командир 8 полку спецпризначення, заступник секретаря Ради Національної безпеки та оборони Сергій Кривонос, також висловив свої співчуття. Він написав: «Пішов з життя Сергій Скоробогатий. Людина з великої літери. Козак, отаман, патріот яких мало на цій землі. Все життя вкладав частку своєї душі у військово патріотичне виховання дітей. Ми познайомились восени 2005 року, під час проведення «Джури» на полігоні 8 окремого полку спецпризначення у місті Хмельницькому. З того часу постійно спілкувались і зустрічались. Під час війни з РФ пан Сергій, допомагав нашим військовим. Ми, не раз обговорювали щодо подальшої роботи по вихованню патріотів Украіни. Були чудові проекти, які він не встиг реалізувати. Але залишились друзі, однодумці які продовжуватимуть почате. Чудові діти втратили батька, який був радий і гордий за своіх діточок. Дружина, яку він боготворив - залишилась без свого чоловіка... Не можу повірити в те, що Сергій помер... Не вкладається в голові...Журба на серці... Сльози на очах...Вічна пам‘ять і Царство Небесне . Спочивай з миром, козаче..»

«Познайомився з ним у листопаді 2011 року в Хмельницькій обласній організації Народного руху України у переддень до нового випуску історико-популярної передачі «Козацькому роду нема переводу». Ми разом знімались з ним лише раз. З ним мене звів знайомий вчитель, котрий і був ведучим програми, - написав хмельничанин Віталій Круковський. - Із Сергієм Олександровичем можна сперечатись стосовно його бачення політичного життя країни. Але, попри все, він навіки вічні залишиться світлим та істинним українським патріотом, котрий сприяв піднесенню націонал-патріотичного виховання молодих поколінь синів та доньок України. Вічна та світла пам‘ять! Нехай спочиває з миром щирий подільський козак. P. S. Найближчі люди не вмирають. Вони просто перестають бути поряд».

«Відійшов у вічність мій друг Сергій Скоробогатий. Він переповнював оптимізмом і любив життя. Він був справжнім і дуже добрим чоловіком. Бог забрав, але пам'ять буде з нами. Він посміхається нам з небес. І просить віри в Україну. Як вірив сам», - написав у Фейсбуці Олесь Вітряний.

Нагадаємо, Сергій Скоробагатий народився 28 листопада 1962 року в Грицеві Шепетівського району. Він був активним учасником громадсько-політичного життя, волонтером, займався патріотичним вихованням молоді, просуваючи гру українського козацтва «Сокіл (Джура)».

Читайте також: Козацький отаман Сергій Скоробагатий: «Не треба боятися влади»

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую