ye-logo.v1.2

Від ускладнень, спричинених Covid-19, помер прокурор Хмельницької області (оновлено)

Суспільство 10210
Олег Синишин помер 5 вересня 2020 року.
Олег Синишин помер 5 вересня 2020 року.. Фото: gp.gov.ua

Сталося це сьогодні, 5 вересня.

Про це сайту "Є" стало відомо з власних джерел. Офіційно цю інформацію в Хмельницькій ОДА поки не підтвердили, але інші джерела повідомили, що Олег Синишин помер близько двадцятої години вечора сьогодні, 5 вересня.

Як відомо, за декілька днів до цього, Олега Романовича госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні із коронавірусною інфекцією, а близько десяти особам, які значилися контактними, зробили ПЛР-тести.

За даними сайту "Є" на період госпіталізації в Олега Синишина був стан середньої важкості. У нього виявили ще супутні захворювання, які й ускладнили стан здоров'я.  

Нагадаємо, Олег Синишин очолював прокуратуру Хмельницької області з 2014 року. 21 вересня цього року йому мало б виповнитися 44 роки. У нього залишилася дружина і син. 

ОНОВЛЕНО о 22:30. 

О 22:25 слова співчуття, на своїй сторінці у Фейсбук, опублікував голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет. 

"Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Олега Романовича Синишина, прокурора Хмельницької області (...) Громада Хмельниччини втратила високопрофесійного, принципового керівника прокуратури Хмельницької області, яку він очолював з липня 2014 року", - написав Дмитро Габінет.

Читайте також: Вечірня статистика: майже дві сотні нових інфікованих і понад півтори тисячі – на лікуванні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую