ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині припинено продаж квитків з двох залізничних станцій

Суспільство 4004
До врегулювання ситуації поїзди їхатимуть через станції Волочиськ та Славута-1 без посадки пасажирів
До врегулювання ситуації поїзди їхатимуть через станції Волочиськ та Славута-1 без посадки пасажирів. Фото: з архіву

Обмеження почнуть діяти з 00:01 понеділка, 14 вересня.

Укрзалізниця припиняє продаж квитків із окремих залізничних станцій. Підставою є рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відтак, з 00:01 14 вересня на Хмельниччині закрито продаж залізничних квитків зі станцій Волочиськ та Славута-1. Про це повідомляють у пресцентрі компанії.

«До врегулювання ситуації поїзди їхатимуть через станції Волочиськ та Славута-1 без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися встановленим порядком», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, згідно із рішенням комісії ТЕБ і НС, Славута і Волочиський район опинились у «червоній» зоні епідемічної небезпеки, що передбачає заборону роботи громадського транспорту.

В Укрзалізниці зауважують, що у разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда та не пізніше 1 години після його відправлення зі станції зазначеної у проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи проводиться в повному об’ємі пунктами продажу або через електронні канали зв’язку в «особистому кабінеті користувача.

Читайте також: На Хмельниччині ще два медзаклади прийматимуть хворих на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую