ye-logo.v1.2

Пішов з життя хмельницький письменник і журналіст Олександр Шелепало (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 3810
Проживав Олександр Шелепало у Хмельницькому
Проживав Олександр Шелепало у Хмельницькому. Фото: з архіву

Хмельничанин помер у віці 80 років.

Пішов з життя подільський письменник та журналіст, патріот Олександр Шелепало. Про смерть Олександра Григоровича написала у фейсбуці хмельницька журналістка і телеведуча Наталія Паляниця. 

Висловлюємо співчуття рідним та близьким!

Довідково: Олександр Шелепало – автор книг «Роздуми між перекурами», «Гога і Магога», «Найкращий вихід – смерть», «На кордоні ходять чорні пси», «Шакал».

Народився публіцист 25 квітня 1940 року в селі Глібів Новоушицького району Хмельницької області. Закінчив Львівський політехнічний інститут (1961 рік). Працював на інженерних посадах в обласному центрі, викладачем електромеханічного технікуму, кореспондентом обласної газети «Радянське Поділля», директором творчого об’єднання «Телеекран» ОДТРК «Поділля-Центр». 

Є автором багатьох публікацій у колективних збірниках гумору і сатири, а також у місцевих і республіканських виданнях. Публіцист друкувався в газетах «День», «Україна молода», «Подільські вісті», був дописувачем «Сімейної газети». 

На початку вересня цього року Олександр Шелепало дав останнє у своєму житті інтерв'ю, де розповів про свою хворобу та над чим зараз працює.

Письменник готував до друку п'ятий роман. Була написана вже третина книги, коли у нього виявили онкологію. За словами Олександра Григоровича, під час лікування писати йому не вдавалося, тому що після кожної хімії доводилося довго відновлюватися. Тож письменник свідомо припинив лікування, щоб завершити книгу "Кармелюкові скарби". Зізнався, що припинити лікування було страшно, але бажання залишити слід в історії письменства виявилося сильнішим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую