ye-logo.v1.2

Ліквідація локомотивного депо Гречани: депутати облради планують звернутися до центральної влади

Суспільство 1626
Локомотивному депо у Гречанах загрожує ліквідація
Локомотивному депо у Гречанах загрожує ліквідація. Фото: uk.wikipedia.org

Вони підготували звернення до парламенту та уряду з вимогою зберегти депо.

На чергову сесію Хмельницької обласної ради, яка запланована на 24 вересня, буде винесено звернення до органів центральної влади. Воно стосується локомотивного депо Гречани, якому у майбутньому загрожує ліквідація. На думку місцевих обранців, це негативно вплине на його працівників, підприємців та податкові надходження до обласного бюджету.

Згідно з тестом депутатського звернення, 6 вересня цього року правління АТ «Укрзалізниця» вирішила провести реструктуризацію локомотивного господарства. В її рамках передбачено ліквідувати й основне локомотивне депо Гречани. Натомість на його базі заплановано створити оборотне депо основного експлуатаційного депо Жмеринка.

«Це спричинить не лише суттєве зменшення податкових надходжень до місцевих бюджетів Хмельницької області, а й ріст кількості безробітних. Крім того, є загроза створення проблем ведення бізнесу та його співпраці зі залізницею», — йдеться у зверненні.

Також зазначається, що наразі у своєму підпорядкуванні це депо має три пункти зміни локомотивних бригад. Вони діють на станціях Ярмолинці, Кам’янець-Подільський та Старокостянтинів 2. Проте, згідно з проєктом реструктуризації, вони не матимуть жодного відношення до оборотного депо Гречани. На думку депутатів, віддаленість цих пунктів зміни локомотивних бригад від свого основного депо створить суттєві складнощі в організації їх роботи.

Тому у тексті звернення до парламенту та уряду депутати Хмельницької облради вимагають переглянути рішення щодо ліквідації локомотивного депо Гречани, а також — зберегти його нинішній статус. Це сприятиме подальшому економічному розвиткові Укрзалізниці та соціальному захисту її працівників.

Голосуватимуть за таке звернення обласні депутати 24 вересня.

Читайте також: Хмельницька влада розглядає можливість орендувати місцевий залізничний вокзал

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую