ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Послаблення карантину: у Волочиському районі та Славуті дозволили працювати дитсадкам

Суспільство 5191
Однак у школах у Волочиському районі та Славуті поки не дозволили відновити освітній процес
Однак у школах у Волочиському районі та Славуті поки не дозволили відновити освітній процес. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також там дозволили пасажирські перевезення в межах міст.

Про це сьогодні, 21 вересня, під час брифінгу заявив перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

За його словами, сьогодні державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинні обмеження для «червоних» зон епідеміологічної небезпеки. Зокрема, її дію ще на тиждень продовжили на території Волочиського району та Славути, хоча там ріст захворювання на коронавірус дещо зменшився. Проте державна комісія все ж внесла там певні послаблення карантинних заходів. Зокрема, дозволили відновити роботу дитсадків.

«Оскільки у батьків немає можливості залишити дітей без догляду чи взяти додаткову відпустку, ми запропонували відновити роботу дитсадків. Таку пропозицію підтримала державна комісія, — розповідає Роман Примуш. — Тому від сьогодні у Волочиському районі та Славуті можуть працювати. Однак це не стосується решти закладів освіти, зокрема шкіл. Вони там й надалі повинні бути закриті на карантин».

Також він додав, що державна комісія дозволила відновити пасажирські перевезення в межах міст Волочиськ і Славута. Проте там досі забороняється посадка людей на транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Тобто виїхати звідти можна лише на власному автомобілі.

За інформацією пресслужби Кабміну, у Волочиському районі та Славуті також залишається в силі заборона на приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, кафе, ресторанах, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного та побутового обслуговування громадян. Виключенням є торгівля харчами, пальним, засобами гігієни, лікарськими та ветеринарними препаратами, кормами, насінням і пальним. Крім того, дозволено провадження банківської та страхової діяльності, медичної практики, ветеринарної практики, автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів, об’єктів поштового зв’язку. Послуги громадського харчування можна надавати лише шляхом доставки їжі.

У «червоних» зонах епідеміологічної небезпеки у Хмельницькій області також заборонено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, державна комісія з ТЕБ і НС залишила у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки: міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, а також Красилівський, Теофіпольський і Ярмолинецький райони. Натомість з неї до «жовтої» зони перевели Новоушицький район. У ній також залишаються міста Старокостянтинів і Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Хмельницький, Чемеровецький і Шепетівський райони.

Натомість у «зеленій» зоні епідеміологічної небезпеки перебуває лише два райони Хмельниччини — Старокостянтинівський і Старосинявський.

Також нагадаємо, влада Волочиської міської об’єднаної територіальної громади вирішили чинити спротив переведенню їхнього населеного пункту в «червону» зону епідеміологічної небезпеки. Тому 16 вересня на сесії міської ради місцеві депутати проголосували за власне бачення карантинних обмежень. Зокрема, вони дозволили роботу дитсадків, закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, закладів культури… Проте таке рішення міської ради суперечить постанові уряду.

Читайте також: Нові правила запровадження карантину: уряд вирішив долучити регіони

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую