ye-logo.v1.2

На Хмельниччині власника сільського кафе-бару оштрафували за порушення карантину

Суспільство 3485
Працівники поліції виявили, що кафе-бар продовжив приймати відвідувачів опівночі
Працівники поліції виявили, що кафе-бар продовжив приймати відвідувачів опівночі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Його заклад продовжив працювати у нічний час.

Нещодавно суд визнав провину власника кафе-бару, який працює у селі Струга Новоушицького району. Підприємець не припинив роботу закладу громадського харчування після 23-ї години. Про це свідчить постанова Віньковецького районного суду від 16 вересня.

Згідно з текстом постанови суду, правопорушення сталося у Струзі Новоушицького району 18 липня. Правоохоронці виявили, що 00:02 місцевий кафе-бар продовжив приймати відвідувачів, хоча мав би припинити свою роботу о 23-й годині. На той час власника закладу не було всередині, а бармен відмовився давати пояснення.

Таким чином правоохоронці склали протокол на власника кафе-бару за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці навели відеозаписи.

На розгляд справи до суду підприємець не прибув і не надіслав клопотань, хоча був належним чином повідомлений про засідання. Тому справу орган правосуддя вирішив розглядати без його участі.

Зрештою Віньковецький районний суд постановив оштрафувати чоловіка за порушення правил карантину на 17 тисяч гривень. Також він має сплатити понад 420 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення вона може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: На Хмельниччині оновили «кольорові» зони карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую