ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на вікенд 25-27 вересня: подекуди задощить

Суспільство 2174

Насувається похолодання.

На Хмельниччині, упродовж наступних двох днів утримається тепла погода. Уже в неділю стане прохолодніше і подекуди пройдуть дощі, які затягнуться на увесь наступний тиждень.

«25 вересня небо буде ясним з самого ранку, а ввечері затягнеться хмарами. Температура повітря прогріється до +25. Вдень 26 вересня хмари з'являться на небі лише тільки для того, щоб ввечері розсіятися. Опадів не прогнозують. День та вечір 27 вересня будуть ясними, прийшовши на зміну похмурому ранку. Вночі йтиме дрібний дощ, який посилиться вранці, але до середини дня він повинен припинитися. Стовпчик термометра показуватиме +20», - зазначено на сайті sinoptik.ua.

За прогнозом сайту Гісметео, у п’ятницю до обіду світитиме сонце. Приблизно о 15.00 розпочнеться дощ з грозою, який має закінчитись вночі. У суботу перша половина дня буде ясною, а по обіді небо затягнуть хмари, однак опадів не принесуть. Температура повітря у ці дні прогріється до +24. У неділю дощ розпочнеться уночі і не припиниться упродовж всього дня. Повітря стане відчутно прохолоднішим – стовпчик термометра показуватиме +18.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую