ye-logo.v1.2

У Хмельницькому університеті управління та права новий ректор: огляд декларації

Суспільство 6879
ХУУП має нового керівника
ХУУП має нового керівника. Фото: univer.km.ua

Обрали нового керівника навчального закладу.

Вчора, 29 вересня, у Хмельницькому університеті управління та права (ХУУП) імені Леоніда Юзькова пройшли вибори ректора.

Як повідомляється на сайті університету, у голосуванні взяли участь 122 особи. За результатами проведення виборів, 65% виборців віддали свої голоси за кандидатку Ковтун Ірину Броніславівну, не підтримали кандидата –18,57 % виборців, ще п’ять бюлетенів визнали недійсними. Не голосували 18 виборців.

Таким чином новим ректором університету обрали Ірину Ковтун.

Ірина Броніславівна народилася 10 жовтня 1979 року. Як зазначають на сайті навчального закладу, у Хмельницькому університеті управління та права вона працює з 2001 року. З 2018 року перебувала на посаді проректора з нормативного та науково-методичного забезпечення, доцента кафедри публічного управління та адміністрування. Є членом Хмельницької обласної організації Спілки економістів України.

Фото: з фейсбуку Ірини Ковтун

Згідно з щорічною декларацією, поданою 29 травня цього року, Ірина Ковтун є власницею земельної ділянки загальною площею 40 квадратних метрів у селі Куражин Новоушицького району та земельної ділянки площею 100 «квадратів» у Хмельницькому. Також жінка має недобудований будинок у Хмельницькому площею майже триста квадратних метрів.

Ірина Ковтун задекларувала 14 акцій публічного акціонерного товариства «Укрелектроапарат» вартістю 350 тисяч гривень. Торік їй нарахували за основним місцем роботи 248 730 гривень зарплати. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю її чоловіка Максима Ковтуна у 2019 році склав 210 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую