ye-logo.v1.2

Хмельницький суд оштрафував водія маршрутки за порушення карантину

Суспільство 2621
Водієві призначили 17 тисяч гривень штрафу
Водієві призначили 17 тисяч гривень штрафу. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На рішення суду вплинуло те, що чоловік вже вчинював адміністративні правопорушення.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд визнав провину водія маршрутки в порушенні карантину. У його транспортному засобі кількість пасажирів перевищувала кількість сидінь. Про це свідчить постанова суду від 2 жовтня.

За її текстом, до адміністративної відповідальності притягнули водія маршрутки №49, який здійснює пасажирські перевезення за напрямком Озерна-Катіон. Працівники поліції зафіксували скоєне ним правопорушення 15 вересня о 16:50 на вулиці Купріна. Чоловік саме здійснював пасажирські перевезення на мікроавтобусі «Mercedes». Правоохоронці встановили, що кількість пасажирів перевищувала кількість місць для сидіння. Останніх було 12, а людей в маршрутці — 19.

На думку правоохоронців, таким чином водій порушив вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання водій повністю визнав свою провину. Але суд також взяв до уваги те, що чоловік повторно вчинив адміністративне правопорушення за короткий проміжок часу.

Тому Хмельницький міськрайонний суд постановив оштрафувати водія маршрутки на 17 тисяч гривень. Також він має сплатити понад 420 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати винесення її можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також: Блогер Артур Сороченко в СІЗО: у Хмельницькому його планують судити дистанційно

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую