ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Обласна рада шукає керівників для двох медичних закладів Хмельниччини

Суспільство 1922
Документи для включення до складу конкурсної комісії можна подати до 15 жовтня
Документи для включення до складу конкурсної комісії можна подати до 15 жовтня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Обиратимуть директорів комунальних некомерційних підприємств.

Днями Хмельницька обласна рада оголосила конкурси на заміщення двох вакантних посад директорів – комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» та комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний дерматологічний центр».

Наразі, як зазначають у пресслужбі обласної ради, формують конкурсну комісію. «Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління», - пояснюють в облраді.

Як зауважують у пресслужбі, громадські організації у сфері охорони або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності мають бути зареєстровані не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу.

Свої пропозиції щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії та необхідні документи організації можуть подати до 15 жовтня включно.

Читайте також: Відверто про коронавірус з інфекціоністом, або Чому кожен хворий – це нова історія.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую