ye-logo.v1.2

Вже за декілька днів школярів можуть відправити на канікули, а студентів - на дистанційку

Суспільство 2890
Відправити дітей на канікули раніше хочуть в усіх регіонах, не залежно від кольору карантинної зони
Відправити дітей на канікули раніше хочуть в усіх регіонах, не залежно від кольору карантинної зони. Фото: ілюстративне pixabay.com

Відповідне розпорядження можуть ухвалити на засіданні уряду вже 13 жовтня.

Сьогодні, 12 жовтня, Міністерство освіти та науки надішле рекомендаційні листи до всіх закладів загальної середньої освіти щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня. Про це учора, 11 жовтня, написав у Telegram тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Школи

«Ми ухвалили рішення, відповідно до якого завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно», - заявив міністр.

Виші та ПТУ 

Згідно з заявою міністра студентів на місяць хочуть відправити на дистанційне навчання. Також рекомендують їм виїхати з гуртожитків.

«Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період від 15 жовтня до 15 листопада з виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків від 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)», - зазначив Шкарлет. Уже сьогодні він уточнив, що примусово студентів з гуртожитків не виселятимуть, а лише рекомендуватимуть від'їзд додому.

Дитсадки

«Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря», - зазначив Шкарлет.

Він також додав, що Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров’я будуть подавати таку ж пропозицію на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду вже 13 жовтня.

Нагадаємо, ще 2 жовтня на вимушені канікули пішли учні в Красилові. Навчання в місті планували відновити з 12 жовтня

Читайте також: Новий карантинний поділ: в яких містах і районах Хмельниччини посилили обмеження

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую