ye-logo.v1.2

Голову Старосинявської ОТГ оштрафували за порушення карантину

Суспільство 1039
На Віталія Здебського наклали 17 тисяч гривень штрафу
На Віталія Здебського наклали 17 тисяч гривень штрафу. Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

Причиною стало перебування Віталія Здебського без захисної маски на громадському зібрані.

Днями Хмельницький апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу голови Старосинявської об’єднаної територіальної громади Віталія Здебського. Суд першої інстанції наклав на посадовця штраф за порушення карантину. Тому голова ОТГ спробував оскаржити цю постанову, але йому не вдалося цього зробити. Про це свідчить постанова Хмельницького апеляційного суду від 5 жовтня.

Спершу 3 вересня порушення правил карантину очільником Старосинявської ОТГ розглядав Старокостянтинівський районний суд. Згідно з його постановою, 7 липня близько 13-ї години Віталій Здебський у приміщенні Старосинявської селищної ради перебував на громадському зібрані. Проте на той час на ньому була відсутня вдягнена захисна маска або респіратор.

На думку правоохоронців, таким чином посадовець порушив норми постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Віталій Здебський пояснив старокостянтинівському суду, що він того дня проводив робочу нараду у дворі селищної ради. Всі її учасники перебували у захисних масках. Однак після її завершення він перебував у своєму кабінеті. До нього зайшла керівник апарату, яка повідомила, що фотографія, зроблена під час наради для висвітлення діяльності місцевої влади, не вийшла. Тому до кабінету голови попросили зайти учасників наради, щоб зробити повторне фото. Тоді Віталій Здебський дійсно перебував беззахисної маски, але не більше однієї хвилини.

Зрештою Старокостянтинівський районний суд постановив оштрафувати голову Старосинявської ОТГ на 17 тисяч гривень. На цю постанову Віталій Здебський подав скаргу до Хмельницького апеляційного суду.

Згідно з постановою останнього, свою апеляційну скаргу посадовець аргументував тим, що суд першої інстанції не встановив всі обставини справи. Вони мали б вказати на малозначність вчиненого ним адміністративного правопорушення.

Однак апеляційний суд відмовив Віталію Здебському у задоволенні його скарги. Тому посадовець має сплатити 17 тисяч гривень штрафу та понад 420 гривень судового збору. Ця постанова вже є остаточною та не підлягає оскарженню.

Читайте також: Суд над Романом Миколаївом: зросли суми цивільних позовів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую