ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пробне ЗНО: коли реєструватись та скільки предметів можна обирати

Суспільство 2244
Пробне ЗНО відбудеться у квітні 2021
Пробне ЗНО відбудеться у квітні 2021. Фото: ілюстративне з pixabay.com

У 2021 році тестування відрізнятиметься від попередніх років.

Український центр оцінювання якості освіту оприлюднив дату реєстрації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Як повідомляють на сайті центру, участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення ЗНО (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

«Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 5-19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, освітяни планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021.

Читайте також: Кошти за скасоване пробне ЗНО повернули частині учасників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую