ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Кошти за скасоване пробне ЗНО повернули частині учасників

Суспільство 523
70% учасників пробного ЗНО отримали свої кошти за скасований тест
70% учасників пробного ЗНО отримали свої кошти за скасований тест. Фото: pixabay.com

Пробне ЗНО скасували чере карантин.

Станом на 1 жовтня 2020 року Міністерство освіти і науки України повернуло кошти за пробне ЗНО 149 тисячі 611 учасникам. Як повідомляє «Урядовий портал», сума повернених коштів – 36 мільйонів 688 тисяч гривень, що становить 69,9% від загальної суми (52 мільйони 450 тисячі гривень).

«Кошти виплачуються на безповоротній основі з Фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідкам. Проведення виплат відбувається у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення ПриватБанку», - зазначає «Урядовий портал».

За повідомленням директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадія Кузьменка, у Хмельницькій області на скасоване пробне ЗНО було зареєстровано понад шість тисяч осіб, які мали скласти близько 12 тисяч пробних тестів.

«Механізм виплати коштів наступний. В учасників на персональних сторінках розмістили код. Цей коди наданий ПриватБанку, бо за рішенням уряду саме ця банківська установа забезпечує повернення коштів. Їм надані також контакті номери телефонів, імена та прізвища людей, які здійснила оплату пробного ЗНО. Якщо в учасника була відкрита картка банку, то система автоматично підтягнула і він отримував гроші. Якщо картка відсутня, то потрібно прийти з паспортом і цим кодом в банк, показати їх і вирішити, яким чином отримати кошти — або відкрити рахунок або отримати готівку в касі», - розповідає Геннадій Іванович.

За його словами, десь до 70% тих, хто заплатив за ЗНО отримали кошти назад. Чому не отримала решта – невідомо, адже ситуації бувають різні. Геннадій Іванович додає, що як правило люди ще не звернулись у відділяння банку, щоб повернути 160 чи 320 гривень. Трапляються випадки, коли людина забула свій логін чи пароль він персональної сторінки. У таких ситуаціях потрібно звертатись до регіонального центру оцінювання якості освіти, де учаснику нададуть цю інформацію, він зможе отримати код і повернути гроші.

Читайте також: Новації ЗНО-2021: скільки тестувань доведеться складати випускникам

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую