ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

День захисника України 2020: підбірка картинок з привітаннями

Суспільство 975
14 жовтня - День захисника України
14 жовтня - День захисника України. Фото: vberz-osvita.gov.ua

Свято відзначають 14 жовтня.

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника України. Окрім того, цього дня святкують день Святої Покрови Пресвятої Богородиці разом з Днем Українського козацтва. З 2015 року День захисника України — державне свято і неробочий день, такі як і День незалежності та День конституції України.

Традиційно 14 жовтня в містах та селах влаштовували різноманітні заходи, як історичні, так і розважальні, покладали квіти до пам'ятників героям-захисникам. Однак цьогоріч через пандемію коронавірусу ситуація змінилась, оскільки скупчення людей — це місце для поширення хвороби. Так у Хмельницькому сьогодні мав би відбутись фестиваль повсталого духу «Лицарський хрест». На майданчику перед кінотеатром Шевченка готували святкову концертну програму, мінічемпіонат з розбирання зброї, благодійний лезетраг, майстерки та інше. Однак напередодні організатори захід скасували.

Також сьогодні в обласному центрі відбудеться покладання квітів до меморіалів за участі посадовців. Захід робили не публічним тому широкого розголосу про подію не було, однак за бажанням мешканці Хмельницького, та і інших населених пунктів можуть самостійно прийти до пам'ятника Героям України та вшанувати тих кого немає з нами.

Пам'ятаймо й про захисників та захисниць, які уже виконали чи продовжують виконувати свій військовий обов'язок. Теплі слова вдячності та щирі обійми — це безкоштовний, але надзвичайно цінний подарунок. Ну а сайт "Є" підготував підбірку картинок до свята.

Фото: brest.mfa.gov.ua

Фото: usb.in.ua

Фото: prylukylis.org.ua

Фото: glavred.info

Фото: glavred.info

Фото: 6pol.city.kharkov.ua

Фото: glavcom.ua

Фото: segodnya.ua

Фото:radiosvoboda.org/

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую