ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Експеримент на тиждень: як діятиме «червоний» рівень карантину на Хмельниччині

Суспільство 6312
З понеділка, 19 жовтня, у деяких частинах Хмельницької області буде запроваджено «червону» зону епідеміологічної небезпеки
З понеділка, 19 жовтня, у деяких частинах Хмельницької області буде запроваджено «червону» зону епідеміологічної небезпеки. Фото: ілюстративне pixabay.com

Якщо в області впродовж тижня буде спостерігатися різке зростання захворюваності, обмеження можуть посилити.

З понеділка, 19 жовтня, у деяких частинах Хмельницької області буде запроваджено «червону» зону епідеміологічної небезпеки. Це передбачає додаткові карантинні обмеження. Але, фактично, серйозних заборон державна та регіональна комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не приймали. Про це сьогодні, 16 жовтня, на спільному брифінгу розповіли голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет і міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

За словами Дмитра Габінета, до «червоної» зони потрапили Хмельницький, Нетішин і Славута, а також Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Красилівський, Старосинявський та Теофіпольський райони. На спільному засіданні державної та регіональної комісій з ТЕБ і НС для них було прийняті певні карантині обмеження.

«Ми запропонували провести експеримент і на найближчий тиждень не запроваджувати жорстких обмежень. Це стосується лише двох областей - Хмельницької та Харківської, — каже Дмитро Габінет. — Таким чином у «червоних» зонах Хмельниччини можуть й надалі здійснюватися пасажирські перевезення, працюватимуть дитячі садочки, заклади позашкільної освіти, бари, ресторани, кафе, торговельні центри та інші суб’єкти господарювання». Отже, громадський транспорт, залізничне та автобусне сполучення - не заборонили. 

Він додав, що певні обмеження все ж таки будуть запроваджені. Це стосується закладів громадського харчування. Їм дозволено працювати лише до 20-ї години.

«Такі обмеження, а фактично — їх відсутність, буде запроваджено лише на тиждень, — заявив Олександр Симчишин. — Якщо надалі буде спостерігатися різка динаміка росту захворюваності на коронавірус, у Хмельницькому та решті міст може бути запроваджено повноцінні обмеження «червоної» зони. Тому прошу усіх хмельничан і жителів області дотримуватися карантинних норм».

Під час брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет також зазначив, що сьогодні, 16 жовтня, на території краю виявлено ще 265 нових випадків COVID-19. На жаль, зафіксовано й чотири летальних випадки пов’язаних із ускладненнями коронавірусу.

До теми: Офіційно: коли розпочнуться дострокові канікули у хмельницьких школах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую