ye-logo.v1.2

Двоє водіїв автобусів уникнули відповідальності за порушення карантину

Суспільство 1070
Обоє водіїв здійснювали на той час регулярні пасажирські перевезення
Обоє водіїв здійснювали на той час регулярні пасажирські перевезення. Фото: ілюстративне pixabay.com

На них склали адмінпротоколи за кермування без захисної маски.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд і Віньковецький районний суд розглянули справи щодо притягнення двох водіїв до адміністративної відповідальності. На чоловіків склали адмінпротоколи за те, що вони здійснювали пасажирські перевезення, але перебували на той час без засобів індивідуального захисту. Про це свідчать постанови датовані 13 жовтням.

Згідно з постановою Віньковецького районного суду, до адміністративної відповідальності намагалися притягнути водія автобусу, який здійснював пасажирські перевезення з Кам’янця-Подільського у Варшаву. Факт його перебування за кермом громадського транспорту без вдягненої захисної маски зафіксували 17 вересня.

Під час судового засідання водій розповів, що у той час кермував автобусом, в якому перебувало кілька пасажирів. Проте на передніх кріслах людей не було. Він їхав у захисній масці, але приспустив її, щоб попити води. Опісля він продовжив рух, вдягнувши її. За його словами, йей факт підтверджує відеозапис.

Таким чином Віньковецький районний суд постановив закрити справу та звільнити чоловіка від адміністративної відповідальності.

Схожу справу розглянув й Хмельницький міськрайонний суд. Адмінпротокол за порушення карантину правоохоронці склали на водія рейсового автобуса сполученням Ковель-Хмельницький. А його перебування без захисної маски всередині громадського транспорту зафіксували у Білогір’ї 9 вересня.

Під час судового засідання чоловік визнав свою провину та розкаявся у вчиненому.

Зваживши всі обставини події, Хмельницький міськрайонний суд постановив звільнити водія від адміністративної відповідальності та обмежитися усним зауваженням.

Обидві постанови наразі не набули остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати їх прийняття вони можуть бути оскаржені в апеляційному суді.

До теми: На Хмельниччині кількох продавчинь оштрафували за торгівлю без масок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую