ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському неправомірно передали майновий комплекс вартістю понад шість мільйонів гривень

Суспільство 750
Аукціон та укладення договору купівлі-продажу майна відбулось з порушенням вимог
Аукціон та укладення договору купівлі-продажу майна відбулось з порушенням вимог . Фото: ілюстративне pixabay.com

Майно вимагають повернути у комунальну власність.

Територіальній громаді Кам’янця-Подільського витребувано приміщення та земельну ділянку, розташовані у середмісті. Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, загальна вартість цілісного майнового комплексу складає більше 6,4 мільйонів гривень.

«У 2016 році Кам’янець-Подільською міською радою проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі незавершеного будівництва площею 210 квадратних метрів. За результатами аукціону, нерухомість за ціною 62 тисячі гривень перейшла у власність місцевої мешканки», - йдеться у повідомленні.

Виявилося, що аукціон та укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна відбулися з порушенням вимог чинного законодавства та принципів приватизації.

«Зокрема, органом приватизації не надано повної інформації про об’єкт та неналежно визначено початкову ціну. Так, в оголошенні про проведення аукціону з продажу будівлі не було зазначено відомості про земельну ділянку, на якій вона знаходиться, щодо можливості її придбання або набуття права користування нею», - зазначають у прокуратурі.

Це суттєво знизило ціну об’єкта приватизації та позбавило Кам’янець-Подільську міську раду можливості одержати дохід у вигляді орендної плати за землю. Оскільки вартість самої лише земельної ділянки понад 6 мільйонів гривень.

Через ненадходження до міського бюджету значної суми коштів від неправомірного продажу вказаного комунального майна, прокуратура вжила заходи до їх захисту в судовому порядку.

Рішеннями господарського суду Хмельницької області за позовами прокуратури договір купівлі-продажу будівлі визнано недійсним та нерухоме майно витребувано у комунальну власність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую