ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

Дорогу-довгобуд в обхід Дунаївців відкрили для руху транспорту

Суспільство 1334
Збудовано 7,72 кілометра об\'їздної дороги, три черги зведення якої затягнулося на 16 років
Збудовано 7,72 кілометра об'їздної дороги, три черги зведення якої затягнулося на 16 років. Фото: з фейсбук-сторінки Дунаївці plus

Її розпочали будувати в 2004 році.

На Хмельниччині завершили будівництво дороги в обхід міста Дунаївці. Наразі тут уже відкрили рух. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Хмельницькій області з посиланням на Укравтодор.

Як зазначають в повідомленні, було збудовано 7,72 кілометра об’їздної дороги, три черги зведення якої затягнулося на 16 років.

«Будівництво І черги обходу на ділянці дороги Т-23-08 Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський (державна дорога Н-03 Житомир – Чернівці) було розпочато ще у 2004 році і лише через чотири роки 2,7 кілометра автодороги було завершено. Вартість робіт склала 21,5 мільйона гривень. До наступної ІІ черги, протяжністю 1,9 кілометра, приступили у тому ж таки 2008, а закінчити вдалося аж за десять років – у 2018. Вартість ділянки на той час склала 35 мільйонів гривень. На будівництво ІІІ черги обходу міста Дунаївці, протяжністю 3,12 кілометра у 2020 році спрямовано 206 мільйонів гривень», - зазначають в Укравтодорі.

Нагадаємо, саме тут, де велося будівництво дороги в обхід міста, навесні експедиція Рятівної археологічної служби досліджувала давнє поселення Чаньків-1. Оскільки під прокладання дороги потрапив археологічний культурний шар давнього поселення, то науковці обов’язково мали його дослідити. Під час розкопок вперше на західному Поділлі науковці зафіксували комплекс ранніх слов’ян І-ІІ століття нашої ери. До сьогодні вважалось, що тут вони з’явились не раніше IV століття нашої ери.

На Хмельниччині відкрили рух дорогою в обхід міста Дунаївці. Фото: Укравтодор

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую