ye-logo.v1.2

На Хмельниччині цієї осені до війська вже пішли понад дві сотні юнаків

Суспільство 1023
На Хмельниччині триває призов на строкову військову службу
На Хмельниччині триває призов на строкову військову службу. Фото: Хмельницький обласний військовий комісаріат

Призов триває.

На кінець жовтня 249 юнаків призовного віку вже відправлені з обласного збірного пункту до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, ця кількість складає 44 відсотки від планового завдання.

«Загалом протягом осінньої призовної кампанії в області планується призвати на військову службу 576 юнаків віком від 18 до 27 років. Із них 320 проходитимуть службу у Збройних Силах України, решта – в інших військових формуваннях. В умовах карантинних обмежень усі призовники проходять тестування ІФА та ПЛР методами на наявність захворювання COVID-19. На обласному збірному пункті забезпечено необхідні заходи з дотримання карантинних вимог. Наразі жодного випадку захворювання серед призовників не виявлено», - йдеться у повідомленні.

Термін проходження військової строкової служби для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти – півтора року. Військовослужбовці строкової служби до участі в операції об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються.

Читайте також: Старт осіннього призову: коли закінчиться та як відбуватиметься

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую