ye-logo.v1.2

Новини від компаній Рюкзаки YES влаштували перший в світі fashion-показ рюкзаків

Суспільство 900
Yes продемонстрував, якою буде шкільна мода у 2021 році
Yes продемонстрував, якою буде шкільна мода у 2021 році. Фото: yes-tm.com

25 вересня у Києві відбулося щось незвичайне

Бренд рюкзаків Yes став організатором першого не лише в Україні, але і у всьому світі, fashion-шоу. 

Зацікавленій публіці продемонстрували абсолютно нову колекцію стильних шкільних та молодіжних рюкзаків. Yes любить дивувати публіку, тому і цього разу без захоплених та вражених поглядів не обійшлося.

Консультантом та критиком колекції став популярний модельєр Андре Тан, який свою участь прокоментував так: «Гарному смаку потрібно навчатися з дитинства».

Футуристичність моделей від Yes помітно відразу: трендові рюкзаки відрізняються насиченими кольорами, дизайном та об’ємними елементами. У кожному з них застосовані новітні технології. Завдяки цьому, навіть на полицях легко знайти та купити саме вироби бренду Yes.

Модні відтінки «рожевий павич», «персикова нуга» та «троянда у попелі» стануть улюбленими у молодих красунь, переконаний Андре Тан. А юнаки оберуть принти з мікрочіпами — технологічні та оригінальні. Все це і стане трендом у 2021 році, запевняє дизайнер.

Окремо потрібно згадати «крутий рюкзак для фьючеристів». Він обов’язково сподобається тим, хто слідкує за Ілоном Маском та інших візіонерів сучасності. Дизайн моделі — контрастний чорний колір з об’ємною ракетою.

Саме якість виготовлення та оригінальні дизайнерські ідеї і вразили Андре Тана. Ось чому він погодився на спільну розробку нової колекції. Кожен новий рюкзак — це композиція привабливого дизайну, передові технології та функціональні «фішки». Це і стане фінальним аргументом при виборі шкільного аксесуару наступного року.

Після завершення показу на подіумі запрошені гості мали нагоду познайомитися з колекцією ближче: всі рюкзаки були доступні для огляду та фотосесій. Завершила феєричний вечір гучна вечірка та фуршет для всіх присутніх.

Подія пройшла, а враження вирують ще й досі. Yes продемонстрував, якою буде шкільна мода у 2021 році у Хмельницькому та у всій Україні. Чи справдяться прогнози дизайнерів? Незабаром дізнаємося про це самі. А поки сподіваємося, що вони таки були праві.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую