ye-logo.v1.2

Степанов пояснив, яким може бути «карантин вихідного дня»

Суспільство 2526
Максим Степанов припуска, що карантин вихідного дня можуть впровадити з 14 листопада
Максим Степанов припуска, що карантин вихідного дня можуть впровадити з 14 листопада. Фото: МОЗ

Також міністр спростував інформацію про «чорну зону».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про нові можливі карантинні обмеження, які можливо найближчим часом запровадять в Україні через ситуацію з поширенням COVID-19.

Зокрема, виступаючи у телевезійному шоу «Право на владу», Степанов заявив: «Наша пропозиція – робити жорсткий карантин саме на вихідні дні, тобто, в суботу та неділю. Коли залишаться працювати виключно продуктові магазини, аптеки та транспорт. Це нам дає змогу хоч якось розірвати ланцюг передачі хвороби через відсутність спілкування людей один з одним».

Коли введуть «карантин вихідного дня», міністр не повідомив. Але припустив, що він діятиме вже наступних вихідних – 14-15 листопада.

Сьогодні ж на брифінгу Максим Степанов назвав інформацію про введення «чорних карантинних зон» фейком. Нагадаємо, за даними деяких ЗМІ, уряд міг прийняти нову зону, яка б передбачала повний локдаун на сім днів. «Мене дивує, з якою швидкістю в нашій країні розповсюджуються такі фейки. Таке не обговорювалося. Ніяких чорних зон ніхто не пропонував запроваджувати», - заявив Степанов.

Читайте також: Карантин вихідного дня: що вирішив уряд і що кажуть у Хмельницькій ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую