ye-logo.v1.2

У Хмельницькому судили водія автобуса за перевезення «стоячих» пасажирів

Суспільство 1883
Водій пояснив, що пасажири відмовлялися покидати автобус і не реагували на зауваження
Водій пояснив, що пасажири відмовлялися покидати автобус і не реагували на зауваження. Фото: ілюстративне pixabay.com

На думку правоохоронців, таким чином чоловік порушив правила карантину.

Днями Хмельницький міськрайонний суд визнав винним водія автобуса, який здійснює пасажирські перевезення, у порушенні правил карантину. Але орган правосуддя вирішив його не штрафувати. Про це свідчить постанова від 3 листопада.

За її тестом, до адміністративної відповідальності притягнули водія автобуса «Mercedes-Benz Sprinter», який у Хмельницькому здійснює пасажирські перевезення за маршрутом «Катіон-Книжківці». На вулиці Толстого 14 серпня о 12:20 співробітники поліції виявили, що у цьому громадському транспорті кількість пасажирів перевищувала кількість сидячих місць. Однак у постанові не вказано, на скільки саме.

Тому на водія правоохоронці склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На судове засідання чоловік не з’явився. Тому справу розглядали без його присутності. Проте він вказав у складеному на нього адмінпротоколі, що пасажири відмовлялися покидати автобус і не реагували на зауваження.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд визнав водія винним у скоєнні адміністративного правопорушення. Проте він постановив закрити справу, обмежившись усним зауваженням.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже вона може бути оскаржена впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Штраф за відсутність маски: що прийняв парламент 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую