ye-logo.v1.2

Карантин вихідного дня: реакція користувачів соцмереж

Суспільство 2121
У соцмережах вибухнули новою порцією гумору про завпровадження карантинних новацій
У соцмережах вибухнули новою порцією гумору про завпровадження карантинних новацій. Фото: facebook.com

Добірка картинок і фотожаб про ведення карантинних новацій в Україні.

З опівночі суботи і до опівночі понеділка на території України діятиме карантин вихідного дня. Розпочне діяти він з 14 листопада і розрахований на три тижні. Нововведення передбачають низку додаткових заборон: буде заборонена робота торгово-розважальних центрів та інших торгових закладів, а закладам громадського харчування заборонено приймання відвідувачів. Виключенням з цього правила стануть лише магазини та супермаркети, в яких 60 відсотків торговельної площі передбачена для реалізації харчів, пального, медикаментів, ветеринарної продукції. Заборонено й роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів.

Таке рішення викликало бурхливу реакцію та обговорення у соцмережах. Численні картинки, меми, фотожаби, колажі про запровадження в Україні карантину вихідного дня активно поширюються інтернет-користувачами. Багато з них висловлюють обурення, або ж висміюють постанову уряду. Зокрема, чи не найбільше жартують про одну з мереж торгівельних центрів, яка продовжувала працювати навесні під час запровадження жорсткого карантину по всій України. Ми ж підготували до вашої уваги добірку смішних та іронічних україномовних картинок про запровадження карантину вихідного дня, якими діляться наразі в соцмережах.

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, члени Кабміну проголосували за посилення протиепідемічних заходів. Зокрема, урядовці вирішили скасувати адаптивний карантин. Натомість в Україні почнуть діяти обмеження характерні для «помаранчевих» зон епідеміологічної небезпеки.

Фото: depo.ua

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Фото: з фейсбуку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую