ye-logo.v1.2

Чи працюватимуть у Хмельницькому ринки через карантин вихідного дня

Суспільство 10817
Представники «Асоціація хмельницьких ринків» переконані, що карантин вихідного дня не вплине на роботу місцевих ринків
Представники «Асоціація хмельницьких ринків» переконані, що карантин вихідного дня не вплине на роботу місцевих ринків. Фото: ілюстративне з архіву редакції

У новій постанові урядовці не уточнили питання роботи ринків.

Завтра, 14 листопада, розпочне діяти карантин вихідного дня. Він набуває чинності з опівночі суботи до опівночі понеділка й передбачає низку заборон. Втім, певну двозначність викликає питання роботи ринків у вихідні дні. Вони окремо не згадані в постанові Кабміну від 11 листопада, однак там прописана заборона на приймання відвідувачів суб’єктами господарювання торгового та побутового обслуговування громадян. Виключенням є лише ті, 60 відсотків торгової площі яких призначення для реалізації харчів. Тому кореспонденти сайту «Є» спробували дізнатися, чи у ці вихідні працюватимуть продовольчі та непродовольчі ринки Хмельницького.

За словами начальниці міського управління торгівлі Руслани Сідлецької, у суботу та неділю точно працюватимуть продовольчі ринки. Вони здійснюють торгівлю продуктами харчування, тому на них не поширюються заборони карантину вихідного дня.

«Думаю, що непродовольчі теж будуть працювати. Однак таке рішення будуть приймати їхні керівники під особисту відповідальність. Бо у постанові уряду обмеження щодо роботи не прописане, тому це викликає різні трактування», — розповіла Руслана Сідлецька.

А виконавчий директор громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків» Олександр Сніховський розповів кореспондентам сайту «Є», що у вихідні працюватимуть усі ринки обласного центру.

«Ринки міста Хмельницького й надалі будуть працювати у суботу та неділю, — наголошує Олександр Сніховський. — Це спільна позиція підприємців, нашої асоціації та міської влади. Крім того, у недолугій постанові Кабміну нічого не сказано про ринки. Тому вони будуть працювати».

До теми: Робота речового ринку під час карантину вихідного дня: позиція голови Хмельницької ОДА

Нагадаємо, під час дії карантину вихідного дня у суботу та неділю закладам громадського харчування буде заборонено приймання відвідувачів. Дозволено лише доставка їжі та продаж її на виніс. Це ж стосується роботи торгово-розважальних центрів та інших закладів торгового та побутового обслуговування громадян.

Виключенням з цього правила є магазини та супермаркети, в яких 60 відсотків торговельної площі передбачена для реалізації харчів, пального, медикаментів, ветеринарної продукції. Заборонено й роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів.

Втім, карантин вихідного дня не передбачає додаткових заборон щодо роботи громадського транспорту.

До теми: Карантин вихідного дня: у Хмельницькому мітингували працівники ресторанів і кафе

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую