ye-logo.v1.2

Хмельницький водій уникнув покарання за порушення карантину

Суспільство 4311
Чоловік перевозив 18-х пасажирів, хоча у його автобусі було 17 місць для сидіння…
Чоловік перевозив 18-х пасажирів, хоча у його автобусі було 17 місць для сидіння…. Фото: ілюстративне facebook.com/kmm.km.court.gov.ua

На чоловіка склали адмінпротокол за перевезення «стоячих» пасажирів.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд визнав місцевого жителя, який працює водієм автобуса, винним у порушенні правил карантину. Попри це орган правосуддя вирішив не накладати на чоловіка штраф. Про це свідчить постанова суду від 11 листопада.

За її текстом, співробітники поліції зафіксували правопорушення вранці 31 серпня на вулиці Красовського, що в обласному центрі. Вони виявили, що водій автобуса марки «Mercedes» перевозить на одного пасажира більше, ніж кількість передбачених для цього місць. Тобто у цьому громадському транспорті було 17 місць для сидіння, а пасажирів — 18.

На думку правоохоронців, таким чином водій порушив вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці надали відеозапис.

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд визнав водія винним у порушенні правил карантину. Однак він постановив закрити справу й не накладати на чоловіка штраф, обмежившись усним зауваженням.

Суд врахував, що водія вперше за довгий час притягували до адміністративної відповідальності. До того ж чоловікові допомогло визнання своєї провини та каяття.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення на неї можна подати апеляційну скаргу.

Читайте також: Карантин вихідного дня та відмова від адаптивного карантину: уряд запровадив нові правила

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую