ye-logo.v1.2

У Хмельницькому представили нового керівника міського військкомату

Суспільство 2752
Хмельницький об‘єднаний міський військовий комісаріат очолив Валерій Цицюрський (праворуч)
Хмельницький об‘єднаний міський військовий комісаріат очолив Валерій Цицюрський (праворуч). Фото: Пресслужба Хмельницького обласного військового комісаріату

Ним став Валерій Цицюрський.

Сьогодні, 16 листопада, обласний військовий комісар Костянтин Радченко представив особовому складу Хмельницького об‘єднаного міського військового комісаріату нового керівника. Як повідомляють у пресслужбі облвійськкомату, на посаду призначили підполковника Валерія Цицюрського. Військовий тривалий час очолював Ярмолинецький районний військовий комісаріат.

Новий керівник одружений, має доньку. Згідно із даними декларації за 2019 рік, зареєстрований та проживає у місті Хмельницькому, де сім'я має квартиру площею 42,2 квадратних метри. Керівник має у власності по земельній ділянці у Віньківцях та селі Малинівка Літинського району, що на Вінниччині. Траспортних засобів родина не декларує, як і власних заощаджень.

Щодо фінансових надходжень торік, то у Валерія Цицюрського це 254 498 гривень нарахованої зарплати, 6 705 гривень від оренди, 1 295 гривень матеріальної допомоги від управління соціального захисту Хмельницької міської ради, ще 1 000 гривень матеріальної допомоги від Хмельницької міської ради. Дружина, Людмила Цицюрська, мала 36 127 гривень нарахованої зарплати в АТ «Укрпошта», 189 016 гривень зарплати у ТОВ «Нова Пошта» та 43 000 гривень доходу від відчуження рухомого майна. 

Читайте також: Симчишин звільнив Анатолія Нестерука з посади заступника міського голови

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую