ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському оштрафували двох продавчинь за торгівлю без захисних масок

Суспільство 4914
Одна з обвинувачених вважала, що правоохоронці неправомірно склали на неї адмінпротокол, а інша — повністю визнала свою провину
Одна з обвинувачених вважала, що правоохоронці неправомірно склали на неї адмінпротокол, а інша — повністю визнала свою провину. Фото: ілюстративне pixabay.com

В обох захисні маски були спущені на підборіддя.

Нещодавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винними двох місцевих продавчинь у порушенні правил карантину. Причиною стала торгівля без вдягнених належним чином захисних масок або респіраторів. Про це свідчать дві постанови цього суду.

Згідно з постановою від 17 листопада, одне з правопорушень працівники поліції виявили на ринку «Династія» на вулиці Князів Коріатовичів. Там в одному з кіосків-магазинів 6 листопада місцева жителька здійснювала торгівлю без вдягненої захисної маски. Тому правоохоронці склали на неї протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання жінка не визнала свою провину, проте не заперечила обставин, вказаних в адмінпротоколі. За її словами, коли до неї зайшли правоохоронці, вона продала покупцю солодощі. Через погане самопочуття жінка спустила захисну маску на підборіддя.

Продавчиня вважає, що працівники поліції неправомірно склали на неї протокол, адже вони проігнорували, що у неї на шиї була одягнена захисна маска. Тому жінка просила суд за вказаних обставин застосувати до неї попередження.

Однак орган правосуддя вирішив інакше. Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постанови накласти на продавчиню 17 тисяч гривень штрафу та стягнути з неї понад 420 гривень судового збору.

Схожу подію наводить судова постанова, винесена 18 листопада. За її текстом, до адміністративної відповідальності притягнули уродженку села Оринин Кам’янець-Подільського району. Працівники поліції 4 листопада зафіксували, що вона в одному з кіосків-магазинів районного центру торгувала продуктами без вдягненої захисної маски.

Під час судового засідання продавчиня визнала свою провину. Вона пояснила, що дійсно перебувала на робочому місці зі спущеною на підборіддя захисною маскою. За її словами, вона розуміє, що вчинила неправильно. Й тому попросила суд застосувати до неї мінімальне стягнення.

Як наслідок, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив оштрафувати цю продавчиню на 17 тисяч гривень, а також стягнути з неї понад 420 гривень судового збору.

Наразі обидві постанови не набули остаточної законної сили, адже на них можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати їх винесення.

Читайте також: Уряд має заздалегідь інформувати про посилення карантину: нова постанова парламенту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую