ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька міська рада: перша сесія новообраних депутатів

Суспільство 3651

Сьогодні, 26 листопада, пройде перша сесія новообраної міської ради.

Ця сесія міськради скликається відповідно до постанови Хмельницької міської територіальної виборчої комісії. Вона буде установчою й матиме організаційний характер. Зокрема, на ній буде презентовано новообраних депутатів восьмого скликання, які перемогли на цьогорічних місцевих виборах. Остаточний склад місцевих обранців дещо відрізнятиметься від того, який був раніше оголошений міською ТВК. Причиною стало те, що дехто з них відмовився від депутатства у міській раді.

Згідно з порядком денним, на сесію буде винесено чотири питання. Перше, власне, й стосується підсумків виборів Хмельницького міського голови та депутатів Хмельницької міської ради. Про це має проінформувати голова міської ТВК Віталій Швед. Також у цьому питанні порядку денного передбачено звільнити поки що чинного секретаря міської ради Михайла Кривака. Пізніше місцеві обранці мають брати нового секретаря.

Крім того, будуть винесенні й інші організаційні питання. Наприклад, про утворення лічильної комісії, про утворення секретаріату й утворення робочої групи з розробки Регламенту міської ради та Положення про постійні комісії міської ради.

Подивитися перше засідання новообраних депутатів восьмого скликання можна буде під час прямої трансляції від кореспондентів сайту «Є».

Початок трансляції сесії Хмельницької міської ради запланований на 11:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую