ye-logo.v1.2

Хмельницький рибоохоронний патруль знищив майже 13 тисяч метрів браконьєрських знарядь

Суспільство 827
Серед утилізованих заборонених знарядь лову були сітки, раколовки, «екрани», «павуки»
Серед утилізованих заборонених знарядь лову були сітки, раколовки, «екрани», «павуки». Фото: з фейсбуку Хмельницького рибоохоронного патруля

Незаконні знаряддя лову були конфісковані впродовж кількох років.

Вчора, 4 грудня, працівники Хмельницького рибоохоронного патруля знищили 551 одиницю заборонених знарядь лову. Їх загальна довжина склала 12 тисяч 958 метрів. Про це повідомила пресслужба Хмельницького рибоохоронного патруля.

За її інформацією, серед утилізованих заборонених знарядь лову були сітки, раколовки, «екрани», «павуки»… Усі були конфісковані на території області у порушників чинного законодавства у період з 2016 року до 2020-го.

Знищення браконьєрських знарядь проходило шляхом їх розрізу на шматки, трощення металевих і дерев’яних деталей. Сітки різали та відділяли від металевих конструкцій, щоб надалі ними не можна було користуватися. Опісля їх здали на сміттєзвалище.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову зберігаються як доказова база. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді у судах і ми чекаємо на їх рішення», — зазначив відзначив начальник Хмельницького рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

Читайте також: На Хмельниччині за порушення карантину судили голову селищної виборчої комісії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую