ye-logo.v1.2

Кошти за пробне ЗНО 2020 повернули лише 80% учасникам тестування – МОН

Суспільство 918
Кошти за скасоване пробне ЗНО повернули не всім
Кошти за скасоване пробне ЗНО повернули не всім. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Процес повернення грошей завершили.

Ще 30 листопада 2020 року Міносвіти завершило повернення коштів за цьогорічне пробне зовнішнє незалежне оцінювання, скасоване через пандемію COVID-19. Загалом повернули кошти за пробне тестування понад 171 тисячі учасників.

«Процес повернення коштів тривав з 1 липня до 30 листопада. За цей період гроші було повернено 171 039 особам – це 78,2% від загальної кількості учасників пробного ЗНО 2020 року. Загалом на повернення коштів за пробне тестування було виділено 52 мільйони 450 тисяч гривень. Сума повернених коштів складає 41 мільйон 907 тисячу гривень, що становить 79,9% від загальної суми. Решту коштів – 10 мільйоні 543 тисячі  гривень повернулися до державного бюджету», - йдеться у повідомленні МОН.

Освітяни додають, що під час реєстрації на пробне ЗНО учасники допускали численні помилки: неправильно вказували мобільний телефон, прізвище, ім’я або по батькові. Надалі це призвело до ускладнень для повернення коштів.

Нагадаємо, цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.  17 червня Кабінет Міністрів ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. 

Читайте також: Кошти за скасоване пробне ЗНО повернули частині учасників

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую