ye-logo.v1.2

Під час оголошення переможця на голову Хмельницької обласної ради повідомили про замінування Будинку рад

Суспільство 4228
Наразі на місці подіє працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи. Людей евакуювали
Наразі на місці подіє працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи. Людей евакуювали. Фото: Володимира Гординського

Людей евакуювали.

Сьогодні, під час першої сесії Хмельницької обласної ради VIII скликання, яку сайт "Є" транслює в прямому ефірі, обрали голову обласної ради. На цю посаду, нагадаємо, висунули дві кандидатури – Віолету Лабазюк, яка обрана до обласної ради від партії «За майбутнє», та Оксану Бочкарьову, обрану депутатом від «Слуги народу». Перед голосуванням обидві кандидатки озвучили свої біографії та бачення роботи обласної ради.

Голосування було таємним. Депутати за алфавітним списком отримували бюлетені, голосували в спеціально встановленій кабіні та опускали їх в прозору урну, встановлену на столі президії.

Після підрахунку голосів, оголосили результати голосування. 4 бюлетені лічильна комісія визнала недійсними. Щодо решти, то Оксані Бочкарьовій віддали 27 голосів, а Віолеті Лабазюк – 33. Для останньої цих голосів вистачило, аби стати переможницею на посаду голови Хмельницької обласної ради.

За Віолету Лабазюк віддали голоси 33 депутати. Фото: Андрія Ящишена.

Саме під час підрахунку голосів правоохоронці повідомили присутнім про те, що надійшов дзвінок про замінування приміщення Будинку рад, де відбувалася сесія. Людей почали евакуйовувати з приміщення. Проте, протокол з результатами виборів голови ще встигли зачитати.

У поліції кажуть, що повідомлення про замінування приміщення обласної ради до чергової частини Хмельницького відділу поліції надійшло о 13.25.

«До поліції зателефонував анонім. Наразі на місці подіє працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи. Людей евакуювали. Проводиться перевірка», - розповіла старший інспектор сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестовська.

У роботі сесії обласної ради поки оголосили перерву орієнтовно на годину. Надалі сайт «Є» стежитиме за подіями. Якщо робота сесії відновиться, стежити за подіями можна буде в прямому ефірі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую